Darmowy program do białej listy VAT

✔ Bez kosztów i rejestracji

✔ Błyskawiczna odpowiedź

✔ Brak limitów dziennych

✔ Sprawdzanie zbiorcze

Oddajemy do Państwa dyspozycji darmową wersję narzędzia - biała lista VAT - weryfikacja masowa, które pozwala na błyskawiczne i hurtowe sprawdzenie obecności numerów NIP i numerów rachunków bankowych na białej liście VAT udostępnianej na stronie Ministerstwa Finansów - KAS.
W przeciwieństwie do strony KAS - nasze rozwiązanie nie posiada żadnych limitów ilościowych oraz wspiera możliwość weryfikacji w oparciu o dane z arkusza kalkulacyjnego (pliki CSV).
Obecna darmowa wersja naszego oprogramowania pozwala na nieograniczone używanie bez konieczności rejestracji i bez opłat.
W przypadku wątpliwości dotyczących korzystania z naszego oprogramowania prosimy o kontakt e-mail: biuro@synteo.com.pl lub telefonicznie pod numerem 600 666 913

Sprawdź czy NIP i numer konta Twojego kontrahenta znajduje się na Białej liście VAT


Przed pierwszym użyciem narzędzia do zbiorowego sprawdzenia podatników VAT - gorąco zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną instrukcją:

Video prezentacja - jak używać białej księgi VAT

Wprowadź dane kontrahenta:Uwaga: Proszę nie ładować pliku płaskiego JSON pobranego ze strony KAS - nasze oprogramowanie do obsługi wykazu podatników VAT codziennie w nocy pobiera plik płaski automatycznie z serwerów KAS. Należy postępować zgodnie z instrukcją. Dziękujemy

Masowa weryfikacja rachunków bankowych plikiem płaskim w wykazie podatników VAT - dowiedz się więcej:

Dowiedz się jakie nowe obowiązki czekają podatników w 2020 roku!

Czy już wiesz czym jest biała lista VAT i jakie dane zawiera? W jaki sposób uchronić swoją firmę przed zbędnymi kosztami?
W związku z koniecznością weryfikacji numerów rachunków bankowych odpowiadamy na najważniejsze pytania.

Usługa automatycznej i masowej weryfikacji kontrahentów w rejestrze VAT – z wykorzystaniem pliku płaskiego.

Dowiedz się jak sprawdzać kontrahenta w pliku płaskim. Sprawdź status numerów rachunków bankowych swoich kontrahentów w sposób automatyczny.

Zachęcamy do sprawdzenia wersji komercyjnej naszego rozwiązania, która umożliwia przechowywanie zapytań i dostęp do historii, pobieranie informacji o firmie na podstawie NIP (w tym VIES oraz REGON/GUS) i inne.

Zarejestruj się już dziś i korzystaj z pełni możliwości naszego oprogramowania.

Warunki świadczenia usługi

Dostęp do białej listy VAT w wersji bezpłatnej

Usługę bezpłatnej weryfikacji masowej rachunków w pliku płaskim (zwaną dalej usługą) dostarcza firma SYNTEO z siedzibą przy ul. Kwiatkowskiego 9/107, 37-450 Stalowa Wola, REGON: 180530511, NIP: 8652272094, zwana dalej Dostawcą,.
1. Dostawca nie ponosi odpowiedzialności za szkody, wynikłe z użytkowania usługi, jak również za szkody wynikające z braku ciągłości dostępu do usługi.
2. Dostawca zastrzega sobie również prawo wyłączenia możliwości korzystania z bezpłatnej wersji usługi w każdym momencie i bez wcześniejszego powiadomienia.
3. Dane (numery NIP i rachunki) wprowadzane w oknie weryfikacji lub w pliku CSV - nie są zapisywane na serwerach Dostawcy - po zwróceniu wyników są bezpowrotnie niszczone.
4. Funkcję przechowywania historii i raporty z weryfikacji znajdą Państwo w komercyjnej wersji narzędzia.